توسعه آموزش های مهارتی راهی برای رسیدن به اشتغال پایدار

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی در دیدار با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان رضوی عنوان کرد: توسعه آموزش های مهارتی راهی برای رسیدن به اشتغال پایدار است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی، در نشست حمید بنائی، رئیس مجمع نمایندگان استان و افشین رحیمی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای این استان توسعه اموزش های فنی و حرفه ای و همچنین وضعیت آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای مورد ارزیابی قرار گرفت.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی در ادامه از حمایت همه جانبه مجمع از توسعه آموزش های مهارتی در این استان خبر داد.

بنائی ضمن تأکید بر حمایت همه جانبه مجمع نمایندگان استان از توسعه اموزش های فنی و حرفه ای درسطح استان گفت: در همین راستا و برای بررسی وضعیت امور آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای و بهبود این وضعیت نماینده مشهد در دیداری با شهردار مشهد به بحث و تبادل نظر پرداخته است.

وی از آموزش های مهارتی به عنوان راهی برای رسیدن  به اشتغال پایدار نام برد و افزود:  به همین جهت است که بایستی همه  ظرفیت ها برای ادامه روند مطلوب آموزش های  فنی و حرفه ای، بهتر و بیشتر از گذشته به کار گرفته شود.

در این نشست، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی به تشریح فعالیت های دستگاه متبوع خود پرداخت و ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های آموزشی و توسعه ای از ابتدای سال، از اجرای موفقیت آمیز دو طرح آموزش زنان سرپرست خانوار ساکن در سکونتگاه های غیر رسمی و  مهارت آموزی در محیط واقعی کار سخن گفت.

شهریور ۲۷, ۱۳۹۷

0پاسخ "توسعه آموزش های مهارتی راهی برای رسیدن به اشتغال پایدار"

نظرتو بگو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و پیاده سازی توسط گذرگاه آسیا