• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حسابداری با اکسل – آموزشگاه آپادانا

فصل مهمی از آموزش حسابداری بازار کار آموزش نرم افزار اکسل است و افرادی که بخواهند با عنوان حسابدار عمومی در کسب و کارها مشغول به کار شوند باید با کاربرد نرم افزار اکسل در حسابداری آشنا باشند. علت اهمیت اکسل در درجه‌ی اول به خاطر سادگی کار با آن است؛ محیط اکسل شبیه محیط ورد است و افرادی که با ورد یا سایر نرم افزارهای مجموعه نرم افزاری آفیس آشنا باشند، می‌توانند با اکسل نیز به راحتی کار کنند؛ البته تفاوت‌هایی بین این نرم افزارها وجود دارد که باید با گذراندن دوره‌های آموزش حسابداری بازار کار آن‌ها را فرا گرفت، اما به طور کلی اصول ثابت این نرم افزارها باعث تسریع در یادگیری آن‌ها شده است.

علت دیگر اهمیت اکسل جامعیت و کامل بودن آن است؛ اکسل تقریباً تمام نیازهای پایه‌ی حسابداران را پاسخ می‌دهد و به آن‌ها در تنظیم صورت‌های مالی مهم کمک می‌کند؛ به همین خاطر افرادی که تمایل دارند آموزش حسابداری بازار کار را بگذرانند، حتماً باید نرم افزار اکسل را نیز یاد بگیرند. کاربرد نرم افزار اکسل در حسابداری بسیار گسترده است که ما در ادامه به چند مورد به صورت مختصر اشاره خواهیم کرد:

امکان برقراری ارتباط با دیگر نرم افزارهای مجموعه آفیس

قابلیت تطابق بالا و انعطاف پذیری

قابلیت شبیه سازی و پیش بینی روند مالی

تجزیه و تحلیل داده های اکسل

امکان تغییر در فرمت بندی

استفاده آسان و راحت

امکان ماکرو نویسی و بهینه کردن زمان کار

در پایان آموزش حسابداری با اکسل به سادگی قادر خواهید بود جدول محاسبات کامل حقوق و دستمزد به همراه فیش حقوقی، جدول محاسبات استهلاک دارائیها، گزارش گردش کالای انبار و ده‌ها گزارش حسابداری را که در نرم افزار‌های مالی وجود ندارد را در اکسل بسازید.

p style=”display: none;”>این مجتمع با توجه به کسب تجارب فنی و دانشی خود در طول سالیان فعالیت در صنایع با آموزش های برتر و با تمرکز بر یکی از ماموریتهای اصلی خود که همواره ترویج آموزش و استاندارد سازی است و نیز افتخار اخذ مجوز ارائه دوره آموزشی از سازمان فنی و حرفه ای ایران در سطح کشوری و با رتبه عالی، امکان برگزاری دوره های آموزش علمی و عملی کاربردی در فضای مناسب و بهترین امکانات آموزشی و کمک آموزشی را دارا می باشد. دوره های آموزشگاه آپادانا در قالب های :
معماری، گردشگری، کامپیوتر و IT، حسابداری، تعمیر ابزار دقیق، برق، آموزشی و مدیریت خانواده که در دسته بندی دوره های آزاد و دوره های اخد دیپلم که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور می باشد، تقسیم بندی می شوند.
زیر ارائه می گردند. همچنین در راستای رعایت اصول مشتری مداری، امکان برگزاری دوره های آموزشی مطابق با نیاز مشتریان نیز فراهم می باشداین مجتمع با توجه به کسب تجارب فنی و دانشی خود در طول سالیان فعالیت در صنایع با آموزش های برتر و با تمرکز بر یکی از ماموریتهای اصلی خود که همواره ترویج آموزش و استاندارد سازی است و نیز افتخار اخذ مجوز ارائه دوره آموزشی از سازمان فنی و حرفه ای ایران در سطح کشوری و با رتبه عالی، امکان برگزاری دوره های آموزش علمی و عملی کاربردی در فضای مناسب و بهترین امکانات آموزشی و کمک آموزشی را دارا می باشد. دوره های آموزشگاه آپادانا در قالب های :
معماری، گردشگری، کامپیوتر و IT، حسابداری، تعمیر ابزار دقیق، برق، آموزشی و مدیریت خانواده که در دسته بندی دوره های آزاد و دوره های اخد دیپلم که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور می باشد، تقسیم بندی می شوند.
زیر ارائه می گردند. همچنین در راستای رعایت اصول مشتری مداری، امکان برگزاری دوره های آموزشی مطابق با نیاز مشتریان نیز فراهم می باشد

بررسی دوره

نامعلوم

امتیاز
 • 5 stars0
 • 4 stars0
 • 3 stars0
 • 2 stars0
 • 1 stars0

نقدی برای این دوره پیدا نشد.

0 دانشجو ثبت نام کرد

  تماس با ما

  در صورت تمایل به شرکت در دوره مورد نظر، می توانید با یکی از شماره های زیر جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

  021-66428036
  021-66431202

  09120304609
  09108636636

  ایمیل : info@apadanatvto.ir

  شبکه های اجتماعی

  ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از آخرین اخبار و اطلاعیه های آموزشگاه آپادانا مطلع باشید.

  طراحی و پیاده سازی توسط گذرگاه آسیا