دیپلم حسابداری – آموزشگاه آپادانا

دیپلم حسابداری مالی شامل شش درس تخصصی می باشد. یکی از محبوب ترین رشته های تحصیلی در میان دانش آموزان و دانشگاهیان می باشد. بدلیل کاربرد فراوان آن در بخش خدمات، صنعت و بازرگانی تقریبا هیچ شغلی وجود ندارد که بی نیاز به حسابداری و مهارت های آن بتواند بخوبی اداره شود. کسانی که به تحصیل در رشته حسابداری رو می آورند باید بدانند که میتوان گفت آینده شغلی بسیار مناسب و مطمئنی در پیش روی آنهاست. اخذ دیپلم حسابداری ممکن است از جهاتی با توجه به محتوای بعضی از دروس مانند کاربر رایانه و یا حسابداری صنعتی مشکل به نظر برسد ولی برای کسانی که می توانند این دو مهارت را بگذرانند سایر مهارتها بسیار آسان خواهد بود.

مهارت ها و استانداردهای دیپلم حسابداری

جهت اخذ دیپلم حسابداری متقاضیان باید مهارت های جدول زیر را با کسب نمرات قابل قبول بگذرانند. این مهارت ها بصورت تک تک و به شکل دوره های آزاد نیز برگزار میگردد.

دوره های آموزشی دیپلم حسابداری مالی

حسابداری عمومی مقدماتی

حسابداری عمومی تکمیلی

حسابداری صنعتی درجه ۲

حسابداری حقوق و دستمزد

کاربر رایانه

رایانه کار حسابداری مالی

طول دوره عادی این دیپلم آموزش و پرورش هشت الی دوازده ماه میباشد. شرکت در کلاس ها اجباری بوده و در صورت عدم شرکت احتمال قبولی بسیار پایین است. لازم به ذکر است که دروس حسابداری علیرغم اینکه در بسیاری از آنها از ریاضیات استفاده میشود ولی این ریاضیات کاملا در سطح پایه میباشد و تصور اینکه باید شخصی در ریاضیات بسیار خوب باشد تا بتواند دیپلم حسابداری را اخذ کند اشتباه است. با این حال کسب نمره قبولی و مهارت لازم برای دانش آموز نیازمند تمرین و تکرار بسیار است.

آینده شغلی و بازار کار دیپلم حسابداری

فارغ التحصیل دیپلم حسابداری مالی آموزش و پرورش با بهره گیری از مهارت های فراگرفته در این دیپلم میتواند به سرعت جذب بازار کار شده و به عنوان حسابدار استخدام شده و به سادگی در مقاطع بالاتر در دانشگاه ادامه تحصیل دهد.

مدرک قابل ترجمه مهارت های دیپلم حسابداری

در انتهای دوره در صورت شرکت در آزمون های هماهنگ سازمان فنی و حرفه ای و کسب نمره قبولی مدارک مربوطه صادر میگردد. این مدارک قابل ترجمه و ارائه در بسیاری از کشور های جهان میباشد.

بررسی دوره

نامعلوم

امتیاز
 • 5 stars0
 • 4 stars0
 • 3 stars0
 • 2 stars0
 • 1 stars0

نقدی برای این دوره پیدا نشد.

0 دانشجو ثبت نام کرد

  تماس با ما

  در صورت تمایل به شرکت در دوره مورد نظر، می توانید با یکی از شماره های زیر جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

  021-66428036
  021-66431202

  09120304609
  09108636636

  ایمیل : info@apadanatvto.ir

  شبکه های اجتماعی

  ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از آخرین اخبار و اطلاعیه های آموزشگاه آپادانا مطلع باشید.

  طراحی و پیاده سازی توسط گذرگاه آسیا